Сайлау комиссиялары

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Солтүстік Қазақстан облысының аумақтық сайлау комиссияларының құрамы және Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы бойынша олардың орналасқан жері туралы хабарлама

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 13-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық сайлау комиссиясы аумақтық сайлау комиссияларының құрамын және олардың орналасқан жерін хабарлайды:

№ п/п Аумақтық сайлау комиссиясыныңорналасқан жері Телефон, факс Аумақтық сайлау комиссиясының құрамыкомиссия
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның сайлау комиссиясы
1 150400, Новоишим а. Абылай хана к-сі, 24, 21 каб. Код 8-715-35; тел./факс: 21-8-10 Төраға – Барақаев Нұрсадык Қыстаубайұлы, төраға орынбасары – Баймолдина Гүлжамал Қайыржанқызы, хатшы – Лебедев Александр Валерьевич, комиссия мүшелері – Тасмағанбетова Жұпар Серікбайқызы, Короленко Светлана Сергеевна, Смородская Елена Ивановна, Қабдуннасова Асыл Асанқызы

Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасқан жері, сондай-ақ сайлау учаскелерінің шекаралары туралы хабарлама

№ п/п Сайлау учаскесінің нөмірі Учаскелік сайлау комиссиясының орналасқан жері Сайлау учаскесі шекарасының сипаттамасы Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
1. № 358 Новоишим а., Зерновая к-сі, 14, «Астық қоймалары» Хлебная база №2» ЖШС өкілдігі кеңсесінің ғимараты Абылай-хан к-сі – 3, 23, 25, 29, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 84а, 86;
Набережная к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Ишимская к-сі – 1, 1а, 1а2, 1б, 2а, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Луначарский к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51;
Зерновая к-сі – 1, 1а2, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 23д, 25, 25а, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 41а, 42;
Әуелбекова к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 55, 57;
Интернациональная к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47;
Терешкова к-сі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 29, 29а.
Төраға – Токпанов Ринат Жамбаевич, төраға орынбасары – Конкашева Гульмира Сыздыковна, хатшы – Малгаждарова Роза Бейсембаевна, комиссия мүшелері – Мейзер Наталья Сергеевна, Маргиева Назгуль Аманшиевна, Макова Ботагоз Шамшитдиновна, Кремер Елена Васильевна.
2. № 359 Новоишим ауылы, Абылай хан көшесі, 24, «Өнер мектебі» МКҚК ғимараты Мир к-сі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78;
Степная к-сі – 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 53;
Больничная к-сі – 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 22;
Больничный шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 7а, 8;
Строительная к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1, 14-3, 15, 17, 19, 20, 21;
Советская к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12а, 12а2, 13, 13а1, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 20, 21, 23, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
«Мағжан Жұмабаев» к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 11а, 17, 17а, 24, 27, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 38, 40, 41.
Төраға – Суйесинова Сарсенкул Тулеухановна, төраға орынбасары – Жолдаспаева Гульмира Мухтаровна, хатшы – Кучинскене Шакен Ержановна, комиссия мүшелері – Аскарова Гулнур Кошановна, Биржанова Юлия Аманбаевна, Пфайфер Кристина Николаевна, Ербатырова Инна Сериковна.
3. № 360 Новоишим ауылы, Школьная көшесі, 1, «№1 Новоишим орта мектебі» КММ ғимараты Школьная к-сі – 1а (1-8), 1а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 32;Ленина к-сі – 3, 4, 5, 6, 8;
Абылай-хан к-сі – 16;
Ақана-сері к-сі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3б, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 11, 12, 13, 14, 27, 34, 37, 41, 43, 51, 53, 59;Сейфуллин к-сі – 1, 1а, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Гаражная к-сі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а;
Октябрьская к-сі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 34.
Төраға– Паневкина Ирина Викторовна, төраға орынбасары – Маженова Гульжанат Уахаповна, хатшы – Марамзина Анна Вениаминовна, комиссия мүшелері – Биржанова Бакиткул Арыстановна, Артеменко Жанна Петровна, Тимощук Елена Алексеевна, Алимбаева Алма Мухтаровна.
4. № 361 Новоишим ауылы, Заслонов көшесі, 10, «№2 Новоишим орта мектебі « КММ ғимараты Локомотивная к-сі – 2, 4, 10а, 10б;
Ворошилова к-сі – 3, 6, 8, 8а, 10, 11;
Станционная к-сі – 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23;
Ә. Молдағұлова к-сі – 1, 2;
М. Мәметова к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 48, 54, 58, 65, 66, 68, 70;
Юбилейная к-сі – 2, 4, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
Энгельс к-сі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5 , 6 , 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 36, 39, 41, 45, 47, 51, 53, 55, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 134;
К. Маркс к-сі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 66, 67, 68, 71, 74, 75, 77, 78, 81;
Трудовая к-сі – 1, 1б, 2, 2а, 3, 4, 8, 9а;
Пионерская к-сі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 19а, 21, 21б, 23, 25, 46, 47;ДЭУ к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 59.
Төраға – Штранина Александра Павловна, төраға орынбасары – Черницкая Анна Викторовна, хатшы – Кузнецова Валентина Эвальдовна, комиссия мүшелері – Алишева Куляим Балтабаевна, Осипова Аимгуль Кайратовна, Курмангалиев Аскар Калиакпарович, Токтаулова Гульмира Кульмаровна.
5. № 362 Новоишим ауылы, Заслонов көшесі, 10, «№2 Новоишим орта мектебі « КММ ғимараты Локомотивная к-сі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 61, 62, 68, 69а;
Локомотивная к-сі – 7, 9, 13, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31;
Ворошилов к-сі – 1, 2;
К. Заслонов к-сі – 1, 2б, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9а, 9б, 9в, 9д, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 52;Островский к-сі – 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 25;
Гагарин к-сі – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3-2, 4, 5, 5-1, 5-2, 5а, 6, 7, 7-1, 7-2, 8, 9, 9-1, 9-2, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 30, 31, 33;
Путейская к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Төраға – Жакенов Серик Загидуллинович, төраға орынбасары – Жанзакова Айгуль Сеилхановна, хатшы – Баимбетова Зарина Баязитовна, комиссия мүшелері – Пуерова Наталья Михайловна, Жакиенова Сара Айткуловна, Тимуль Татьяна Иосифовна, Кожахметова Баян Кульмаровна.
6. № 363 Новоишим ауылы, Абылай хан көшесі, 2, «Новоишим аграрлық-техникалық колледжі» КММ ғимараты Комсомольская к-сі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а1, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35;
Жаңаауыл к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 20, 21, 22, 24;
Жаңаауыл шағын ауданы -1а, 1б, 2а, 3а, 4а, 12а, 20а, 22а;
Маслозавод к-сі – 1, 2, 3, 4, 5;
Абылай-хан к-сі – 1;
Чапаев к-сі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а2, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 30а1, 30а2, 31, 33, 35, 42, 42а, 43, 45;
Әуелбеков к-сі – 1а;
Солнечный шағын ауданы – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 23а, 23б, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 31, 32, 37, 38, 42, 43;
Абай Құнанбаев к-сі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4а, 5, 7, 17, 17а, 19, 22;
Валиханов к-сі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Прудовая к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 23, 23а, 23б, 47а;
улица Тәуелсіздік – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43;
Ғабит Мүсірепов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;Элеваторная к-сі – 1, 1б, 1в, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 16.
Төраға – Жусупов Суендык Куандыкович, төраға орынбасары – Зейнуллаев Асет Камидоллаевич, хатшы – Есентемирова Айман Курмашевна, комиссия мүшелері – Лих Татьяна Владимировна, Кожахметова Алтынгуль Бауржановна.
7. № 364 Червонное ауылы, Школьная көшесі, 11, мәдениет үйінің ғимараты Червонный а. Төраға – Каташова Татьяна Анатольевна, төраға орынбасары – Якимчук Ольга Александровна, хатшы – Журавлева Ольга Николаевна, комиссия мүшелері– Гаврилова Ирина Николаевна, Пелых Татьяна Владимировна.
8. № 365 Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, медициналық пункт ғимараты Ұзынкөл а. Төраға – Шупанов Сарсенбай, төраға орынбасары – Зенкевич Рита Леонидовна, хатшы – Жахина Куляим Андреевна, комиссия мүшелері – Букаева Кулюм Абкузаловна, Вебер Лариса Павловна.
9. № 366 Пески ауылы, Школьная көшесі, 3, «Пески орта мектебі» КММ ғимараты Пески а. Төраға – Ашимова Нурикамал Тастамбековна, төраға орынбасары – Муратова Айгуль Агжановна, хатшы – Котляр Елена Александровна, комиссия мүшелері – Мынбаев Талгат Эсенбергенович, Сидоренко Марина Юрьевна.
10. № 367 Ефимовка ауылы, Кооперативная көшесі, 1, «Ефимовка негізгі мектебі» КММ ғимараты Ефимовка а. Төраға – Басистова Светлана Петровна, төраға орынбасары – Бобровник Нина Петровна, хатшы – Мустафина Гульсим Муратовна, комиссия мүшелері – Исентимирова Кульбаршин Атымтаевна, Алеексенко Наталья Николаевна.
11. № 368 Буденное ауылы, Центральная көшесі, 11, «Буденный орта мектебі» КММ ғимараты Буденный а., Куприяновка а. Төраға – Перейма Валентина Витальевна, төраға орынбасары – Химич Любовь Борисовна, хатшы – Кожанова Марьяш Тлеубергеньевна, комиссия мүшелері – Перминова Светлана Ивановна, Баранюк Елена Николаевна.
12. № 369 Нежинка ауылы, Нежинская көшесі, 15, мәдениет үйінің ғимараты Нежинка а. Төраға – Григорян Вардан Арташович, төраға орынбасары – Гартман Елена Николаевна, хатшы – Голубцова Валентина Ивановна, комиссия мүшелері – Мамбиталинова Алтынай Бакытовна, Гених Валентина Петровна.
13. № 370 Тоқсан би ауылы, Интернациональная көшесі, 12а тел. 29-317Тоқсан би орта мектебі» КММ ғимараты Тоқсан би а. Төраға – Воронцова Александра Сергеевна, төраға орынбасары – Куанышев Кайрат Каликайдарович, хатшы – Еримжанова Каракат Садыковна, комиссия мүшелері – Глушакова Лидия Викторовна, Дацик Надежда Павловна.
14. № 371 Ставрополка ауылы, Молодежная көшесі, 24, ауылдық клуб ғимараты Ставрополка а. Төраға – Косолапов Федор Федорович, төраға орынбасары – Тимофеева Наталья Ивановна, хатшы – Бихерт Инесса Сериковна, комиссия мүшелері – Кударбекова Зураш Каиржановна, Кривошей Людмила Леонидовна.
15. № 372 Ломоносов ауылы, Комсомольская көшесі, 3, «Ломоносов орта мектебі» КММ ғимараты Ломоносовка, Ломоносовское ауылдары. Төраға – Блажукас Александр Андреевич, төраға орынбасары – Ярушников Олег Николаевич, хатшы – Оскарип Нина Михайловна, комиссия мүшелері – Витих Татьяна Николаевна, Елагина Надежда Михайловна.
16. № 373 Урожайное ауылы, Ленин көшесі, 5, мәдениет үйінің ғимараты Урожайное, Степное ауылдары Төраға – Бугаев Владимир Григорьевич, төраға орынбасары – Шукеева Бахыт Кульбаевна, хатшы – Пономаренко Светлана Александровна, комиссия мүшелері – Касимов Александр Викторович, Ребенок Лариса Викторовна
17. № 374 Володарское ауылы, Целинная көшесі, 33а, «Береке-Агро» ЖШС кеңсе ғимараты Володарское а. Төраға – Кислов Антон Сергеевич, төраға орынбасары – Дизендорф Наталья Михайловна, хатшы – Гуминская Наталья Викторовна, комиссия мүшелері – Вербовский Николай Юрьевич, Воробьева Виктория Игоревна.
18. № 375 Целинное ауылы, Целинная көшесі, 19а, «Целинное-2004» ЖШС кеңсе ғимараты Целинное а. Төраға – Тапенова Айгуль Газизовна, төраға орынбасары – Бессараб Валентина Николаевна, хатшы – Иванченко Ирина Викторовна, комиссия мүшелері – Алехина Людмила Дмитриевна, Капалин Владимир Николаевич.
19. № 376 Дружба ауылы, Советская көшесі, 46, «Дружба» ЖШС кеңсе ғимараты Дружба, Жаркөл а. Төраға – Большова Валентина Николаевна, төраға орынбасары – Абастова Надежда Николаевна, хатшы –Никифоренко Зульфия Габдулфартовна, комиссия мүшелері – Арсланова Раиса Петровна, Афанасьева Эрика Александровна.
20. № 377 Новоселовка ауылы, Целинная көшесі, 18, «Новоселовка орта мектебі» КММ ғимараты Новоселов а. Төраға – Сыздыков Аман Каиржанович, төраға орынбасары – Полехина Татьяна Николаевна, хатшы – Ахметова Динар Сериковна, комиссия мүшелері – Ким Сайран Бимурзиновна, Шаршенов Болат Уразбаевич.
21. № 378 Мұқыр ауылы, Сейфуллин көшесі, «астық Мұқыр» ЖШС кеңсе ғимараты Мұқыр а. Төраға – Байгарин Акан-Том Кабиевич, төраға орынбасары – Закирьянов Наукан Кажамуратович, хатшы – Шарипова Асылай Конысбаевна, комиссия мүшелері – Елюбаева Кульбаршин Ажибаевна, Сексембаева Майра Савиржановна.
22. № 379 Привольное ауылы, Школьная көшесі, 1, «Привольное орта мектебі» КММ ғимараты Привольное а. Төраға – Бикадамов Муралы, төраға орынбасары – Яресько Наталья Афанасьевна, хатшы – Рамазанова Нурлыгул Айтпаевна, комиссия мүшелері – Реут Ирина Александровна, Утешева Сара Жумабаевна.
23. № 380 Шұқыркөл ауылы, Нұрқатов көшесі, 26, жастардың бос уақыт орталығы ғимараты Шұқыркөл а. Төраға – Разахова Сагадат Ерсайыновна, төраға орынбасары – Аскарова Гульмира Букеновна, хатшы – Ахметова Анар Жаманкариновна, комиссия мүшелері – Билялова Гульжанат Аркашевна, Бөкен Ниязбек Нұраұлы.
24. № 381 Қарағаш ауылы, Школьная көшесі 5/1, медициналық пункт ғимараты Қарағаш а. Төраға – Балдиков Мубарак Кошанович, төраға орынбасары – Муканов Ойрат Мажитович, хатшы – Балдикова Айгуль Карибаевна, комиссия мүшелері – Тойжанова Ажар Акжоловна, Алгожин Марат Рахметоллаевич.
25. № 382 15 жылдық Қазақстан ауылы, Школьная көшесі, 3, «Жаманшұбар негізгі мектебі» КММ ғимараты 15 жылдық Қазақстан а. Төраға – Ермагамбетова Аймира Айдарбекқызы, төраға орынбасары – Нуртазин Еркин Бексултанович, хатшы – Шарипова Нургуль Темирбековна, комиссия мүшелері – Тасанова Баян Ашуовна, Ермагамбетов Шынгыс Бауыржанович.
26. № 383 Андреевка ауылы, Советская көшесі, 51, «Жарық-2005» ЖШС мәдени орталығының ғимараты Андреевка а. Төраға – Пронин Владимир Николаевич, төраға орынбасары – Пикулева Наталья Алексеевна, хатшы – Альмуканова Алтынай Айсиновна, комиссия мүшелері – Драгомерецкая Наталья Геннадьевна, Кункаева Бархат Мурановна
27. № 384 Жаңасу ауылы, Школьная көшесі, 7а, «Еркін Әуелбеков атындағы Жаңасу бастауыш мектебі «КММ ғимараты Жанасу, Беспаловка а. Төраға – Назарова Анаргуль Балтагуловна, төраға орынбасары – Куйбагарова Айсулу Кенжебековна, хатшы – Тамемова Айгуль Орынбаевна, комиссия мүшелері – Ережепова Айнагул Алпамысовна, Кашмулина Раушан Морзагалиевна
28. № 385 Раисовка ауылы, Голопятов көшесі, 1-Б, «Раисовка орта мектебі»КММ ғимараты Раисовка а. Төраға – Нарушевич Леонид Алексеевич, төраға орынбасары – Соколовская Светлана Петровна, хатшы – Кушербаева Гаухар Рустемовна, комиссия мүшелері – Белан Александр Васильевич, Добрынина Вера Владимировна
29. № 386 Көкалажар ауылы, Юбилейная көшесі, 23, «тоқым» ЖШС кеңсе ғимараты Көкалажар а. Төраға – Габдуллин Мырзагали Молдашович, төраға орынбасары – Шипанов Ануарбек Аскербекович, хатшы – Нелаева Лариса Александровна, комиссия мүшелері – Иванова Наталья Ивановна, Топина Гульбаршин Нуртьяковна
30. № 387 Мәдениет ауылы, Мәдениет көшесі, 2, бұрынғы «Мәдениет бастауыш мектебі» КММ ғимараты Мәдениет а. Төраға – Мусин Акылбек Серикбаевич, төраға орынбасары – Шаймерденова Сайран Шалабаевна, хатшы – Нурканова Камира Ергазыевна, комиссия мүшелері – Жунусов Бакит Мендыбаевич, Мусина Молдир Сериковна
31. № 388 Сарыбұлақ ауылы, Сарыбұлақ көшесі, 5/1, медициналық пункт ғимараты Сарыбұлақ а. Төраға – Койбагарова Гульжанат Айсиновна, төраға орынбасары – Альмуканов Серик Сеитович, хатшы – Касленкина Данар Майдановна, комиссия мүшелері – Дарменов Жаслан Сапарович, Магзумова Гульмира Белгибаевна
32. № 389 Чернобаев ауылы, Шевченко көшесі, 4, «Чернобаев бастауыш мектебі» КММ ғимараты Чернобаевка а. Төраға – Майтпасова Раушан Болатовна, төраға орынбасары – Испаева Гульмира Дулатовна, хатшы – Испаева Салтанат Кубашевна, комиссия мүшелері – Рахимова Зоя Борисовна, Балмурзина Гульнар Жолтаевна
33. № 390 Золотоноша ауылы, Восточная көшесі, 16/1, Е.В. Мумберг тұрғын үйі Золотоноша а. Төраға – Мумберг Екатерина Владимировна, төраға орынбасары – Вензик Юрий Петрович, хатшы – Дудник Надежда Викторовна, комиссия мүшелері – Дубриян Алексей Петрович, Кравец Владимир Николаевич
34. № 391 Сарыадыр ауылы, Сарыадыр көшесі, 23, «Сарыадыр негізгі мектебі» КММ ғимараты Сарыадыр а. Төраға – Нургалиева Кульжиян Таласпаевна, төраға орынбасары – Еликпаева Данагуль Даулыбаевна, хатшы – Кабдуллина Асемтай Есетовна, комиссия мүшелері – Кикбаев Аманжол Жаксыбаевич, Жусупов Марат Аканбаевич
35. № 392 Рузаевка ауылы, Каримова көшесі, 1, «Рузаевка аграрлық-техникалық колледжі» КММ ғимараты Сивковка а. Төраға – Мунько Сергей Васильевич, төраға орынбасары – Бижон Василий Васильевич, хатшы – Конончук Светлана Николаевна, комиссия мүшелері – Лопатина Татьяна Степановна, Данилов Иван Сергеевич
36. № 393 Березовка ауылы, Школьная көшесі, 4, «Березовка орта мектебі» КММ ғимараты Березовка а. Төраға – Ниязбекова Ботагоз Агитасовна, төраға орынбасары – Ступников Сергей Александрович, хатшы – Андрейковец Олеся Юрьевна, комиссия мүшелері – Клайн Надежда Викторовна, Табулдена Анжелика Саркеновна
37. № 394 Рузаевка ауылы, Рузаев көшесі, 1, «Калиновка орта мектебі» КММ ғимараты Калинина к-сі – 1, 7, 9, 11, 17, 23, 27, 33, 35;
Чапаева к-сі – 1, 3, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29;
Амангелді к-сі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 15а, 16, 18, 20, 21, 24, 28, 29, 31, 34;
Панфилов к-сі – 1, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15;
Трудовая к-сі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 17, 19, 19а, 21, 25, 27, 27а;
Пушкин к-сі –9, 11, 13, 17, 23, 24, 26, 28, 34;
Больничная к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16;
Парковая к-сі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Дедков к-сі – 2, 3, 4;
Юбилейная к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Интернациональная к-сі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Набережная к-сі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Центральная усадьба к-сі – 1, 2, 3, 5, 6;
Восточная к-сі – 1а, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28, 30;
Целинная к-сі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15а, 16, 18, 23, 25, 27;
шағын аудан– 1б, 5, 6, 7, 8, 11;
Кәрімов к-сі – 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 75;
Шарық к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24;
Абай к-сі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
Рузаев к-сі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 60, 62, 64;
Говоров к-сі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 22, 24, 26, 32, 32а, 38, 42, 44, 48, 50а, 52, 52а.
Төраға – Пугачёв Владимир Иванович, төраға орынбасары – Баймагамбетов Амангельды Аскарович, хатшы – Лесечко Евгения Емельяновна, комиссия мүшелері – Мусин Марат Серикбаевич, Лясота Надежда Петровна, Войт Андрей Владимирович, Лакомкин Петр Николаевич
38. № 395 Рузаевка ауылы, Рузаев көшесі, 138, «Рузаев Мәдениет үйі» МКҚК ғимараты 8 Марта к-сі – 5;
Садовая к-сі – 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Киров к-сі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 20, 25;
Жамбыл к-сі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 21, 22, 23;
Куйбышев к-сі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 33, 35;Горький к-сі – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 36, 40, 41, 43, 46, 48, 50, 52, 54;
Гагарин к-сі – 1, 3, 4, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 28, 29, 30, 32;
Октябрьская к-сі – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 20;
Строительная к-сі – 1, 4а, 6, 8, 10;
Ленин к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 21, 23, 29, 31, 33, 36, 38, 47, 49, 55, 57а, 61, 63, 65, 71, 73, 75;Энгельс к-сі – 3, 5, 6, 7, 10, 11, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 71;
Чехов к-сі – 1, 2, 3, 4;
өзен бұрылысы – 1, 3, 4, 5, 6, 8;
Карл Маркс к-сі – 1, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 32а, 34, 34а, 35, 36, 38, 41, 45, 51;Комсомол к-сі – 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 29, 32, 34, 35, 37, 41, 42, 43, 50;
Чеботарев к-сі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15, 20, 22, 23, 28, 30, 32, 34;
Кузнечная к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 34, 41, 43, 44, 50, 50б, 50в, 52а, 52б;
Элеваторная к-сі – 1, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 9, 10, 11, 13, 15, 21;
Степная к-сі – 2, 2б, 4, 5, 6, 16, 22, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 48;
Калинин к-сі – 2а, 8, 10, 12, 20, 26, 28, 34, 36;
Каримов к-сі – 77, 80, 82, 83, 87, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 138, 145, 147, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 224, 228, 230;
Шарыкская к-сі – 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 89, 90, 91, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Абай к-сі – 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136;
Рузаев к-сі – 51, 53, 61, 63, 65, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 194, 196, 198, 200, 202;
Говорова к-сі – 25, 27, 31, 33, 35, 45, 47, 49, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 70, 73, 74, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 130, 132, 148.
Төраға – Кобялко Евгений Игоревич, төраға орынбасары – Бикадамова Гульнар Сагимбаевна, хатшы – Емельянова Людмила Викторовна, комиссия мүшелері – Аленов Мурат Бутумбаевич, Подколзина Светлана Александровна, Новик Андрей Вячеславович, Сегизбаев Канат Накитович
39. № 396 Возвышенка ауылы, Мир көшесі, 1, «Возвышенка-СК» ЖШС кеңсе ғимараты Возвышенка, Григорьевка, Стерлитамак, Құйған ауылдары Төраға – Яшин Павел Михайлович, төраға орынбасары – Клют Жулдызай Куандыковна, хатшы – Харичкова Нина Ивановна, комиссия мүшелері – Березюк Наталья Владимировна, Башарина Наталья Анатольевна
40. № 397 Чернозубовка ауылы, Матросов көшесі, 21, «Содружество-2/2» ЖШС кеңсесінің ғимараты Чернозубовка, Брилевка ауылдары Төраға – Бемендинов Берик Байкенович, төраға орынбасары – Бугаев Владимир Валентинович, хатшы – Гончар Ольга Николаевна, комиссия мүшелері – Гергенрейдер Оксана Евгеньевна, Волошина Валентина Алексеевна
41. № 398 Бірлік ауылы, Киров көшесі, 5, «Алиби-Есіл» ЖШС сауда орталығының ғимараты Бірлік а. Төраға – Акпанова Гульзада Жигирлиевна, төраға орынбасары – Турлыбекова Сауле Абикеевна, хатшы – Мышкина Марина Анатольевна, комиссия мүшелері – Крекер Наталья Александровна, Урманова Назгуль Тайжановна
42. № 399 Старобелка ауылы, Школьная көшесі, 11, «Старобелка негізгі мектебі» КММ ғимараты Старобелка а. Төраға – Энгель Елена Игоревна, төраға орынбасары – Энгель Владимир Федорович, хатшы – Войнова Ирина Николаевна, комиссия мүшелері – Семенова Надежда Ивановна, Грицай Олеся Николаевна
43. № 400 Чистополье ауылы, Ленин көшесі, 90, «Чистополье Мәдениет үйі» МКҚК ғимараты Магистральная к-сі – 7, 11, 21, 23, 25, 27;
8 Март к-сі – 1, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 19, 20а, 20б, 21;
Калинин к-сі – 3, 4, 10, 11, 13, 18, 19, 20, 24, 27, 29, 31, 33;
Гагарин к-сі – 1, 2, 3, 4, 11, 12, 14, 16;
Горький к-сі – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 35, 36, 37, 39, 41, 43;
Комсомольская к-сі – 3, 5, 9, 10, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32, 36, 38, 40, 46, 50, 52, 54, 56;
Киров к-сі – 1, 2, 3, 4, 13, 17, 18, 20, 24, 26;
Әуезов к-сі – 3, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 35, 39;
Сакко и Ванцетти к-сі – 7, 9, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 30, 32;
Амангелді к-сі – 3, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
Дзержинский к-сі – 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 25, 27;
Карл Маркс к-сі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28;
Плеханов к-сі – 2, 2а, 4, 6, 8, 10;
Набережная к-сі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Советская к-сі – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123;
Ленина к-сі – 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 122, 123, 124, 125;
50 лет Октября к-сі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 52, 54, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 100, 102, 104, 106, 109, 110;
Степная к-сі – 1, 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25;
Автомобильная к-сі – 1, 2, 5, 8, 8а, 8б, 10, 15, 20, 22, 23, 27, 28, 30, 31;
Мир к-сі – 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Титов к-сі – 2, 2а, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25;
Механизаторов к-сі – 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19;
Заречный шағын ауданы– 2, 5, 7;
ДЭУ – 1, 2, 3;
Князевка а.
Төраға – Можибаева Айнаш Жанажоловна, төраға орынбасары – Самойлова Светлана Андреевна, хатшы – Сайдалина Жанар Аскаровна, комиссия мүшелері – Мінәш Сымбат Рыспекқызы, Мухадинова Елена Захаровна, Савостьян Тамара Владимировна, Колесникова Наталья Борисовна
44. № 401 Чистополье ауылы, Космонавтов көшесі, 1, «Чистопольский-2» ЖШС кеңсе ғимараты Плеханова к-сі – 1, 3, 5, 7, 9;
Молодежная к-сі – 1, 2, 3, 4, 4а, 9, 11, 13, 15, 17;
Абай к-сі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
Ватутина к-сі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Дружба к-сі – 3, 3а, 4, 4а, 5, 8;
Новая к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Механизаторов к-сі – 21;
1 Мая к-сі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Юбилейная к-сі – 1, 2;
Космонавтов к-сі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18;
Ленина к-сі – 125а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 141, 143, 145, 150, 154, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200;
50 лет Октября к-сі – 101, 107, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121а, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140;
Дубровка а.
Төраға – Исина Шнар Шахмановна, төраға орынбасары – Риде Ирина Алексеевна, хатшы – Жуматаева Динара Кенесарыевна, комиссия мүшелері – Конуспаев Айбек Аскербекович, Бапай Гулнар Әбдрахманқызы
45. № 402 Ялты ауылы, Центральная көшесі, 12, «Ялтинский-2» ЖШС кеңсе ғимараты Ялты а. Төраға – Кулик Владимир Андреевич, төраға орынбасары – Шакун Светлана Владимировна, хатшы – Нугуманова Гульмира Танатаровна, комиссия мүшелері – Денгис Кристина Валерьевна, Кошкумбаев Серикжан Кайдарович
46. № 403 Тахтаброд ауылы, Садовая көшесі, 42, «Тахтаброд орта мектебі» КММ ғимараты Тахтаброд а. Төраға – Панчурина Светлана Витальевна, төраға орынбасары – Конкобаев Ербол Сейтбатталович, хатшы – Умеркулова Асель Сатыбалдыновна, комиссия мүшелері – Жильцова Алия Токтаровна, Дубровина Валентина Ивановна
47. № 404 Литвинов ауылы, Советская көшесі, 24а, «Литвинов негізгі мектебі» КММ ғимараты Литвиновка а. Төраға – Гавриленко Анатолий Юрьевич, төраға орынбасары – Гавриленко Николай Сергеевич, хатшы – Шавкун Валентина Владимировна, комиссия мүшелері – Рыжих Ирина Васильевна, Гавриленко Полина Ивановна
48. № 405 Рухловка ауылы, Центральная көшесі, «Тахтаброд-2» ЖШС дүкенінің ғимараты Рухловка а. Төраға – Нурканова Сандугаш Ибраевна, төраға орынбасары – Шевеленок Светлана Степановна, хатшы – Вялова Валентина Ивановна, комиссия мүшелері – Гейзе Наталья Романовна, Кригер Павел Эвальдович
49. № 406 Ковыльное ауылы, Школьная көшесі, 4, «Ковыленка орта мектебі» КММ ғимараты Ковыльное, Привольное ауылдары Төраға – Гончаренко Лидия Витальевна, төраға орынбасары – Джанасова Жулдызай Аяпбергеновна, хатшы – Кривда Надежда Александровна, комиссия мүшелері – Яковук Мария Иосифовна, Изтулина Кунсулу Иманмаликовна
50. № 407 Салқынкөл ауылы, Школьная көшесі, 19, «Салқынкөл орта мектебі» КММ ғимараты Салқынкөл а. Төраға – Тышкангарин Ануар Сапарович, төраға орынбасары – Шевчук Ольга Васильевна, хатшы – Лебедева Маргарита Ринатовна, комиссия мүшелері – Байгазина Жадыра Кушукбаевна, Оспанова Джамиля Анасовна
51. № 408 Тоқты ауылы, Степная көшесі, 21/3, «Тоқта бастауыш мектебі» КММ ғимараты Тоқты а. Төраға – Алимжанова Самал Ербатыровна, төраға орынбасары – Абдрахманова Галия Амангельдиновна, хатшы – Сейдахметова Бибигуль Толепбергеновна, комиссия мүшелері – Назымбек Карим Қасымбекұлы, Шакина Ботагоз Нугербековна
52. № 409 Қырымбет ауылы, Абылай хан көшесі, 7, бұрынғы ауылдық кітапхана ғимараты Қырымбет а. Төраға – Молдазар Орынбасар Толтырқызы, төраға орынбасары – Жасұғын Ләйлә Кәкімжанқызы, хатшы – Кәрібай Дәметкен Рақымжанқызы, комиссия мүшелері – Беркінбай Гүлнар Сұрағанқызы, Кайржанова Айгуль Рахимкажина
53. № 410 Сокологоровка ауылы, Школьная көшесі, 1, «Сокологоровка орта мектебі» КММ ғимараты Сокологоровка а. Төраға – Искакова Жанар Толеуовна, төраға орынбасары – Овсяникова Раиса Ивановна, хатшы – Максимишина Лариса Ивановна, комиссия мүшелері – Самойленко Виктор Иванович, Ерохина Мария Андреевна.
54. № 411 Гаршино ауылы, Мир көшесі, 6, «СП Гаршино» ЖШС кеңсе ғимараты Гаршино, Симоновка, Шақпақ ауылдары Төраға – Смағұл Кенжетай Сулейменқызы, төраға орынбасары – Майтпасов Канат Аманжолович, хатшы – Ажибаева Гульжан Каримжановна, комиссия мүшелері – Шарипова Татьяна Алексеевна, Жанбырбаева Айгерим Сайляубаевна
55. № 412 Разгульное ауылы, Советская көшесі, 25, « Приишим орта мектебі «КММ ғимараты Разгульное а. Төраға – Жанабаев Данияр Кабдрашитович, төраға орынбасары – Конкобаев Жасулан Мерекеевич, хатшы – Рябина Зинаида Викторовна, комиссия мүшелері – Дудник Екатерина Александровна, Сарсембаев Тимур Бахытжанович
56. № 413 Шөптікөл ауылы, Целинная көшесі, 25, «Шөптікөл орта мектебі» КММ ғимараты Шөптікөл, Қоңырсу, Большой Талсай ауылдары Төраға – Калистая Юлия Валентиновна, төраға орынбасары – Лопатин Юрий Анатольевич, хатшы – Бушмакина Раиса Ефимовна, комиссия мүшелері – Бекмурзина Балдырган Мукановна, Дюсембаев Марат Айткулович
57. № 414 Жаркөл ауылы, Жаңатай батыр көшесі, 4/2, медициналық пункт ғимараты Жаркөл а. Төраға – Смамбаев Муратбек Бакитбекович, төраға орынбасары – Ибраев Даулет Абильбаевич, хатшы – Остапчук Шамшия Мендыбаевна, комиссия мүшелері – Балтыкысгенова Гульзира Курметовна, Батаханова Тургын Каримовна

Мақаланы құрған күні 17.04.2019 10:26

Мақаланы жаңартқан күні 22.04.2019 12:54

Акорда Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі АҚ ҰК «Kazakh Invest» «БЖЗҚ» АҚ Antikor egovПремьер Послание президента РКОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиӘділет